Červencová paleta – výstava a prodej ručních prací

Sobota 28.7.2012 / Červencová paleta – výstava a prodej ručních prací /
10:00 – 18:00 

Srdečně vás zveme na výstavu, během níž si budete moci prohlédnout a zakoupit jedinečné ruční práce zahraničních mistrů umělecké tvorby: bižuterii, ozdoby a nejrůznější doplňky, hračky, obrazy, proutěné a slaměné výrobky, keramiku, kytice z polymerické hmoty a mnoho dalšího.Návštěvníci se mohou zúčastnit zajímavých workshopů, dozvědět se od výtvarníků tajemství výroby jejich děl a zkusit si vyrobit vlastní jednoduché, avšak originální práce. Proběhnou workshopy plstění, pletení z korálků, výroby květin z polymerické hmoty, pletení z proutí, vyřezávání z barevného papíru atd.

Připravili jsme bohatý program pro děti v podobě malování na obličej a soutěže „Omalovánky“. Jako další doprovodný program nás čeká losování slavnostní loterie a vystoupení tanečního studia SEN.

Workshopy:
Výroba ozdob (pro dámy). Vyrobíme si náramek, brož nebo korálkový přívěsek. Začátek workshopu ve 12:00 (náramek), 14:00 (přívěsek), 16:00 (brož). Cena od 120 Kč do 140 Kč (materiál v ceně).

Tvorba a výzdoba květinové pohlednice z polymerické hmoty.
Začátek workshopu v 15.00. Cena 180 Kč (materiál v ceně).

Klíčenku z plsti budeme vyrábět od 11.00 do 12.30. Cena 70 Kč
(materiál v ceně).

Zdobení lněných ubrousků. Začátek workshopu v 15.00. Cena 90 Kč (materiál v ceně).
Domácí dekorace z přírodních materiálů. Slaměný závěsný pavouk. Od 12.00 do 13.30. Pro dospělé a děti od 10 let.
Účast zdarma.
Vyřezávání z barevného papíru. Program zahrnuje dva mistrovské kurzy. Ve vašich rukou najednou ožijí překrásné vzory. Od 11:00 do 12:00 a od 13:00 do 14.00. Pro dospělé a děti od 11 let. Účast zdarma.
Facepainting:
Děti malují na obličej ještě raději než dospělí. Pokud máte děti a chcete je překvapit něčím nevšedním, nechte je vyzkoušet workshop malování na obličej. Dopřejte svým ratolestem nezapomenutelný pocit radosti a pohádky! Proměňovat je v princezny, víly, motýly, piráty, tygry, kočky a kterékoliv jiné pohádkové postavy budeme zcela zdarma.
Soutěž „Omalovánky“
Jako další bod doprovodného programu pro děti proběhne soutěž o nejlépe vybarvený obrázek. Pro všechny účastníky jsme připravili mnoho zajímavých dárků – pastelky, tužky a propisky, značkovače, sešity, skicáky a více barev!
Slavnostní loterie! Win-win!
Hlavní cena – ručně vyšívaný lněný ubrus.
Naším cílem je nezapomenutelný zážitek pro děti a dospělé!

 

Upozornění! Pro účast ve workshopech je nutná předběžná registrace na emailové adrese: irinakonopatskaya@gmail.com!!!Vstupné na výstavu je zdarma, ceny workshopů jsou uvedeny výše. Platba na místě.
Kontakty pořadatele:
Irina Konopackaja, irinakonopatskaya@gmail.com
Místo konání:
Toulcův dvůr

sál Stáje

Adresa:
Kubatova 32/1
Praha 10- Hostivař
Jak se k nám dostanete?
METREM ze stanice metra Skalka (trasa A), nebo Opatov (trasa C) autobusem č. 177 na zastávku Toulcův dvůr, kde vystoupíte u naší branky.TRAMVAJÍ Tramvají č. 22, 26 na zastávku Na Groši. Pojedete-li směrem z centra, vystoupíte těsně za křižovatkou, vrátíte se, přejdete ulici Pražská a podél ní se dáte doleva, po 50 m zahnete dolů do uličky napravo, přejdete lávku přes Botič, kolem základní školy a za ní doprava do kopce po schodech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>