Vystoupení Vladimíra Megreho ve Frankfurtu /říjen 2018/

… Vím, že jste své otázky posílali dříve a že se většina z nich vztahuje k Anastasii, k rodině. S Anastasií jsem se viděl v létě, před čtyřmi měsíci. Kde jsou syn a dcera v tuto chvíli, nevím. Vím ale, že žijí a fungují.

Chci se s vámi podělit o velkou radost. Nehledě na to, že na zemi v mnohých regionech probíhají války, dochází k meziregionálním konfliktům, že mnozí lidé nejsou zcela šťastní a umírají na nemoci, ve světě už začaly krásné změny. A v úplně nejbližší době se na zemi přestane válčit. Doslova za rok a půl začnou závody v odzbrojení, lidé budou méně nemocní a rodiny budou šťastnější. Protože začíná nová doba, nová éra.

Protože jsme si jen mysleli, že žijeme. Ve skutečnosti jsme celou tuto dobu spali a nemohli jsme ovlivňovat situaci. Spoléhali jsme na naše diplomaty, armádní velitele a na chytré ekonomy. Ve světě se však odehrávalo to, co se odehrávalo, a nic se neměnilo k lepšímu.

Ale najednou začaly prorůstat klíčky s názvem rodové statky. V Rusku již existuje kolem 400 osad, jež tvoří rodové statky…

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>