Suverénní vedení Zvonících cedrů Ruska na internetu

megre_v

Výsledky průzkumu, jehož cílem bylo zjistit, zda diskuze na témata z knih od Vladimíra Megreho probíhá výhradně na webových stránkách www.anastasia.ru, nebo také v celé internetové síti, byly ohromující. Při zadávání názvů kapitol z jednotlivých knih jen v ruském vyhledávači Yandex bylo nalezeno 10 milionů výsledků. Ve srovnání s výsledky na dotaz ohledně tvorby literárních klasiků nebo jiných současných spisovatelů knihy V. Megreho vítězí s velkým rozdílem.

Spojení slov jako Zvonící cedry Ruska, Rodové statky, Deklarace mého Rodového statku nebo okřídlená věta „Vraťte si, lidé, svou vlast“ obsadily první příčky v největších internetových vyhledávačích. Nejoblíbenějšími pověstmi z knih V. Megreho jsou „Dva bratři“, „Démon Kracios“, „Nejbohatší ženich“, „V kterém z chrámů má přebývat Bůh“, „Nejlepší místo v ráji“. Uživatelé internetu často přepisují tyto texty, vkládají do nich ilustrace, označují je za ódy nebo lidová moudra. Kapitola „Manželka-bohyně“ ze sedmé knihy Energie života se uvádí ve více než 2 milionech příspěvků a má více než 5 milionů komentářů, často bez zmínky o autorovi knihy.

Uvedené výsledky vypovídají o tom, že obrazy z knih V. Megreho získávají srdce čtenářů, a díky jejich nadšení se aktivně a volně šíří informačním prostorem.

 

Autor: Zvonící cedry

Zdroj: www.anastasia.ru

Foto: www.anastasia.ru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>